The total cost of the onions in a recipe that requires 3 pounds of peeled and sliced onions with an edible-portion unit
Posted: Wed Jul 06, 2022 11:50 am
The total cost of the onions in a recipe that requires 3 pounds of peeled and sliced onions with an edible-portion unit cost of $0.43 per pound is $____________________. (Round answer to the nearest cent.)